Kentsel Uçan Tepsi Günleri / Urban Frizbee Dayz
Haziran 7, 2016
WFDF Ultimate Kuralları 2013
Kasım 3, 2016
Show all

Flovers Hat / Plaj Ultimate Frizbi Turnuvası

flovershat-afis-14-41-22

“Ultimate Frisbee Izmir Oluşumu” tarafından İzmir’de düzenlenen ve ilk hat plaj turnuvası özelliğine sahip etkinlik dün duyuruldu. 24-25 Eylül tarihlerinde gerçekleşeceği kesinleşen turnuva Çeşme’nin en güzel plajlarından biri olan Altınkum’da Dharma Beach‘te gerçekleşecek.

Turnuva türü 5’e5 Şapka Turnuvası olarak belirlenmiş dolayısıyla turnuva katılımı bireysel ve her seviye oyuncuya açık. Turnuva katılım bedeli  110 TL olarak duyuruldu. Biz fiyatı gayet uygun bulduk. Ayrıca turnuva katılım bedeline cuma ve cumartesi gecesi çadırlı konaklama, 1 akşam yemeği, 2 kahvaltı, tüm tesis imkanları, indirimler ve organizasyona ait eğlenceler dahilmiş.

Peki İzmir’de bir frizbi etkinliği olur da Diego23 olmaz mı? Biz de elimizden geldiğince bu turnuvaya katkıda bulunuyoruz.

Turnuva için kesin kayıtlar başlamış. Katılmayı düşünüyorsanız hemen Turnuva Kayıt Formu‘nu doldurun. Son kayıt tarihi 16 Eylül 2016 yani biraz acele etmekte fayda var.

Daha detaylı bilgi almak için oldukça başarılı bulduğumuz resmi sitesi flovershat.org u ziyaret edin. Siteden turnuvanın sosyal medya hesaplarına tıklayıp gelişmeleri takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.